Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural

Supernatural fan club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Jared Padalecki

2 posters
YazarMesaj
LarutanrepuS

LarutanrepuS

Jared Padalecki Empty
MesajKonu: Jared Padalecki   Jared Padalecki EmptyPerş. Haz. 10, 2010 5:17 pm

Jared Tristan Padalecki (d. 19 Temmuz, 1982) ABD'li oyuncu. Gilmore Girls Dean Forester ve Supernatural Sam Winchester dizilerindeki rolleri ile tanınır. New York Minute ve House of Wax ve Cry Wolf (2005) adlı filmde de rol almıştır.

Hakkında Bilgiler

* Kardeşleri: Jeff adında kendinden 4 yaş büyük bir abisi var ve Megan adında bir kız kardeşi var.

* Arkadaşları: Mumya Evi'ndeki rol arkadaşı Chad Michael Murray ve Supernatural'da birlikte rol aldığı Jensen Ackles kankaları. Ayrıca oyuncu Derek Lee Nixon ve Misha Collins ile de yakın arkadaş.

* En sevdiği yemek: Cheeseburger ve çikolatalı dondurma

* En etkilendiği film: 1997 yapımı Can Dostum (Good Will Hunting)

* Oyunculuğa nasıl başladı: Oyunculuğa çocukken başladı. 12 yaşından beri oyunculuk dersleri alıyor.

* Kendi ağzından: "Ailem, kariyerim ve arkadaşlarımla gayet mutluyum. En büyük korkum da bunlardan birini kaybetmek" diyor. Ayrıca herkese bir de mesajı var: "Sadece kendiniz olun. Böylece iyilikler gelip sizi bulur, bugün, yarın ya da gelecek yıl. Ama bir gün mutlaka..." diyor.

* Boyu: 1.93 metre'dir ve yengeç burcu'dur. Beslediği iki köpeği vardır

* Genevieve Cortese ile 27 Subat 2010'da evlendi.

Alıntıdır.
D.B.Castiel
Admin
D.B.Castiel

Jared Padalecki Empty
MesajKonu: Geri: Jared Padalecki   Jared Padalecki EmptyCuma Haz. 11, 2010 8:16 am

Teşekkürler canımcım Smile
Sam in 27 şubat da evlendiği bilem yazılmış Very Happy
Hehe Very Happy
https://supernaturalfan.yetkin-forum.com
LarutanrepuS

LarutanrepuS

Jared Padalecki Empty
MesajKonu: Geri: Jared Padalecki   Jared Padalecki EmptyCuma Haz. 11, 2010 2:44 pm

Yaaa bende garip bir Jared hayıranlığı başladığı hadi hayırlısı çok samimi gelkiyor artık. Very Happy
D.B.Castiel
Admin
D.B.Castiel

Jared Padalecki Empty
MesajKonu: Geri: Jared Padalecki   Jared Padalecki EmptyC.tesi Haz. 12, 2010 8:04 am

Dadlı çocuk da Dean daha bi konik geliyor insana duygusal falan Very Happy
https://supernaturalfan.yetkin-forum.com
LarutanrepuS

LarutanrepuS

Jared Padalecki Empty
MesajKonu: Geri: Jared Padalecki   Jared Padalecki EmptyC.tesi Haz. 12, 2010 12:57 pm

Öyle benim zaten Dean'e dediğim bir şey yok, benim Sam'e karşı bir ilgim de yok ben Jared da ilgi duymaya başladım. Very Happy Abim gibi görüyorum artık. Very Happy

Jared Padalecki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jared'ın Düğününden Görülmeyenler. =)